لوگو دما بخار

8 مزیت برتر شستشوی خودرو با بخار

8 مزیت برتر شستشوی خودرو با بخار

با 8 مزیت برتر شستشوی خودرو با بخار

کارواش بخار، فرایند استفاده از بخار برای تمیز کردن بیرون و داخل خودرو است. در طول دهه ها، بخار بخاطر اثربخشی و قدرت ضد عفونی کنندگی، بخش مهمی از صنعت شست و شو بوده است.

استفاده از بخار قطعاً روش سنتی تمیز کردن اتومبیل نیست، اما ما می خواهیم به شما بگوییم که بسیار مؤثرتر از روش های دیگر است.

در این مطلب ضمن بیان مزایای کارواش بخار این نوع کارواش را با انواع دیگر کارواش مثل  سنتی و  اتوماتیک مقایسه می کنیم.

چرا از بخار برای تمیز کردن ماشین استفاده کنیم؟

 1. به اندازه 4 لیتر آب در هر شستشوی خودرو مصرف می شود.
 2. فاضلاب بسیار کمی تولید می گردد.
 3. خاک، لکه ها و روغن را از بین می برد.
 4. سطوح را ضدعفونی می کند.
 5. لکه ها را از روی صندلی های ماشین در زمان کم و با استفاده از آب کمتر پاک می کند.
 6.  تمام قسمت های ماشین از جمله داخل، بیرون، محفظه موتور، درب ها، کف پوش ها، تایرها، صندلی ها، چرخ ها و  قسمت های غیر قابل دسترس مانند گوشه ها، کانال کولر را به راحتی تمیز می کند.
 7. نیاز به پاک کننده های شیمیایی را کاهش میدهد.
 8. زمان صرف شده جهت سایش بدنه خودرو کاهش می یابد.
 9. بدون به جا گذاشتن رطوبت خودرو را می شوید.
 10. به اجزای حساس موتور آسیب نمی رساند.
 11. همچنین از خراشیدگی جلوگیری می کند و هرگز لکه ای باقی نمی گذارد.

چرا بخارشو برای داخل شویی مناسب تر است؟

این روش جدید تمیز کردن خودروها بسیار موثر و مقرون به صرفه است و اتومبیل شما را مانند گذشته درخشان خواهد کرد.

شستو شوی خودرو با بخار

دستگاه بخار فرصتی برای شروع حرفه کارواش شما با سرمایه کوچک است که می تواند سود بیشتری بدون نیاز به سرمایه گذاری های بزرگ، مجوزهای ویژه و تجهیزات گران قیمت فراهم کند.

دستگاه کارواش بخار، سازگار با محیط زیست، اقتصادی و به صرفه و بدون فاضلاب است. بخار یک راه حل کامل جهت شست و شوی ماشین است. هنگامی که بخار به داخل خودرو می آید، نه تنها کاملا تمیز میکند، بلکه پاکسازی و ضد عفونی نیز می کند!

استفاده از آن برای همه قسمت های خودرو مناسب است. به طور مثال موتورشویی با بخار و صفرشویی خودرو با بخار به راحتی امکان پذیر است.

 

با این حال، مسلما بهترین ویژگی کارواش بخار، سازگاری با محیط زیست است. برای شستن یک ماشین با بخارشو، آب بسیار کم مصرف می شود و فاضلاب کمی تولید می گردد.

در حقیقت، شما شگفت زده خواهید شد که بخار بدون استفاده از مواد شیمیایی چه قدر در شستن ماشین شما موثر است.

هنگام انتقال مسافران از محلی به محل دیگر، ضروری است که هر راننده سفری تمیز و راحت برای آنها ایجاد کند و یا ریسک کند و آنها را در اینده از دست بدهد. در نتیجه، بسیاری از شرکت ها بخارشویی را انتخاب کرده اند تا نتیجه های شست و شوی ماندگار و عالی را تضمین کنند.

دستگاه کارواش بخار از لنس بخار برای شستشو و تمیز کردن بخش های خارجی و داخلی خودرو استفاده می کند. لنس بخار کاملا ایمن است و می تواند در تمام سطوح ماشین استفاده شود و به هیچ وجه لکه یا ردی به جا نمی گذارد.

 

فواید و مزایای کارواش بخار برای توشویی و روشویی خودرو

بخار طبیعی است. بخار مانند مواد شوینده مضر نیست. کارواش بخار مزایایی دارد که به سادگی و توسط راه های معمولی شستشوی ماشین قابل دستیابی نیست.

بخار قابلیتی منحصر بفرد برای تمیزکردن و شستشوی خودرو شما فراهم می کند. همچنین بخارشویی باعث کشتن میکروب‌ها و ویروس‌ها، باکتری‌های ساس و حشرات موذی، کپک و سایر جانوران ریز و میکروسکوپی می شود.

تمیزکردن با بخار به طور ویژه یکی از بهترین و محبوب ترین روش ها برای تمیز کردن ماشین شما به شیوه‌ای سازگار با محیط زیست است.

این شامل تمیز کردن سطح خارجی و داخلی خودرو (در اصطلاح روشویی و توشویی) است.

همچنین باعث می شود خودرو شما ظاهر جدیدی داشته باشد و همه این‌ها بدون استفاده از مواد شیمایی که می تواند به سلامت انسان و مخصوصا بچه ها و خردسالان آسیب بزند انجام می شود.

کارواش بخار آب بسیار کمتری نیاز دارد و به راحتی می تواند اجزای مختلف ماشین را با مقدار اندک آب تمیز نماید.

بنابراین با تمیز کردن به وسیله بخار حتی نگران باقی ماندن رطوبت و آب در مناطق مختلف حساس خودرو مانند اجزای الکتریکی از جمله سیستم صوتی یا GPS نباشید.

مزایای مختلف در استفاده از بخار در داخل و خارج خودرو شما وجود دارد.

 

مزایای روشویی خودرو با بخار

فواید کارواش بخار

تازه نگه داشتن رنگ خودرو و جلادادن به خودرو

در کارواش بخار به استفاده از برس‌های سخت و مواد ساینده نیازی نیست. این مورد کمک می کند تا رنگ خودرو تازه و بدون خراش نگه داشته شود.

در فرآیند شستشوی و کارواش سنتی معمولا از مواد شیمیایی و برس ها استفاده می شود که ممکن است به رنگ خودرو آسیب بزند و در نهایت بعد از اتمام کار رنگ خودرو مات و کدر می شود.

با توجه به عدم استفاده از برس سطح خودرو دست نخورده باقی می ماند و هیچ نوع خش روی خودرو بوجود نمی‌آید. در عین حال بعد از شستشو با بخار رنگ خودرو درخشان، براق و نو می شود.

نظافت خودرو بابخار
مطلب پیشنهادی: آیا کارواش بخار به رنگ خودرو آسیب وارد می کند؟

 

عدم وجود فاضلاب و پس آب شیمیایی خطرناک

مزیت اصلی بخارشویی و کارواش بخاراین است که هیچ ماده شیمایی و مضر در این فرآیند استفاده نمی شود. مواد شیمایی نه تنها خاک را از بین می برد بلکه باعث از بین رفتن محیط زیست و آب‌های زیرزمینی می شود.

شستشو با بخار به هیچ عنوان ضرر زیست محیطی ندارد. پس می تواند یک فرصت عالی برای نزدیک شدن به طبیعت برای انسان باشد.

 

مطلب پیشنهادی:5 مرحله نظافت داخل خودرو از مو و فضولات حیوانات بوسیله کارواش بخار

عدم خط و خش انداختن بر روی پنجره خودرو

زمانی که از مواد شیمیایی استفاده می‌شود ممکن است به شیشه خودرو آسیب وارد کند. اما در تمیز کردن با بخار بدلیل لطافت بخار پنجره ها بطور طبیعی تمیز شده و نتیجه کار شیشه های خودرو بدون لک و تمیز و صاف است.

علاوه بر این بخارشویی موم، قیر، چربی و هر گونه جرمی را از بدنه، قالب و ضربه‌گیرهای اطراف خودرو پاک می کند.

 

مزایای توشویی خودرو با بخار

 • انواع بوها با بخارشویی از بین می روند.
 • لکه های ناشی از حضور حیوانات اهلی، سیگار کشیدن، کپک زدگی و هر گونه کثیفی را می توان با بخارشویی از بین برد.
 • قسمت های پارچه ای به سرعت و بصورت عمیق تمیز شده و ظاهر نو بخود می گیرند.
 • بلافاصاله بعد از بخاروشیی سطح مورد شستشو خشک است.
 • مناطقی که شستشوی آن مشکل است مانند داخل داشبورد، دریچه کولر، دسته صندلی، جای لیوان به راحتی و در عرض چند دقیقه تمیز می شوند.

فواید کارواش بخار
انتخاب کارواش بخار برای شستشوی خودرو در واقع یک انتخاب عالی است. درجه حرارت بالای بخار در حین شستشو باعث دفع میکروب ها و هرگونه جانوران موذی ریز و استریل کردن داخل خودرو می شود.

همچنین بدلیل گازی شکل بودن بخار هرگونه ویروس و باکتری معلق در هوا را می کشد و بوی بد فضای داخل خودرو را از بین می برد.

بخارشویی و تمیزکردن با بخار باعث تمیز و نو شدن خودرو شده و محیطی کاملا امن و سالم برای خانواده بوجود می آورد.

در شستشو با بخار بدلیل عدم ایجاد فاضلاب زیاد نیازی به حفر چاه فاضلاب نیست و با توجه به نیاز نداشتن مواد شوینده سازگاری کامل با محیط زیست دارد.

 

مزایای موتورشویی خودرو با بخار

از بین تمام روش هایی که می توانید محفظه موتور خود را تمیز کنید، بهترین نتیجه را با تمیز کردن بخار خواهید داشت.

بخار، که در دما و زاویه مناسب اعمال می شود، در از بین بردن مواد حاصل از گرد و غبار و باقیمانده مواد غذایی که عمیقاً بین گوشه ها و شکاف های کوچک قرار گرفته اند، قدرتمند

است.

همچنین کارواش بخار ایمن‌تر است زیرا مانند اسپری‌های آب با فشار بالا و پاک‌کننده‌های شیمیایی که به اجزای حساس موتور مانند سیم‌کشی‌های الکتریکی و حسگرها آسیب می­  رسانند، ضرری ندارند.

از آنجایی که با شستشوی معمولی فقط کسری از مقدار آبی که معمولا مصرف می کنید استفاده می کنید، تمیز کردن با بخار نیز انتخاب مقرون به صرفه تری است.

چرا بخارشو برای موتورشویی مناسب تر است؟

مزایای تمیز کردن موتور خودرو با بخار

ایمنی

به دلیل پوسته پوسته شدن قطعات فلزی در هنگام تماس، محصولات جانبی احتراق سوخت و آلاینده‌های موجود در روغن، لکه‌ها و زباله‌ها به مرور زمان روی سطوح موتور جمع می‌شوند.

تمیز کردن محفظه موتور در فواصل منظم به شما این امکان را می دهد که نشت را زودتر تشخیص دهید و از آتش سوزی موتور جلوگیری کنید.

تمیز کردن موتورماشین با بخار چیزی بیش از این است که ماشین شما را خوب جلوه دهد، این شستشو یک موضوع ایمنی است.

افزایش طول عمر

افزایش طول عمر به این معناست که اگر موتور وسیله نقلیه شما با بخار خشک در فواصل منظم تمیز و چربی گیری شود، اجزای موتور از زنگ زدگی و گرفتگی در امان می مانند که همین امر بر عملکرد و طول عمر موتور تاثیر بسزایی دارد و راندمان کاری خودرو را بالا می‌برد.

تشخیص زود هنگام

از طریق فرآیند شستشو با بخار می توانید منبع هر نوع نشت مایع را شناسایی کنید. متخصصان بیشتر آتش سوزی های موتور را به نشت های ناشناس نسبت می دهند که تشخیص

زودهنگام می توانست از چنین رویدادی جلوگیری کند.

اما اگر گرد و غبار یا چربی سطح موتور را پوشانده باشد، چگونه می توانید نشت را تشخیص دهید؟ در اینجا هم دستگاه های بخار قدرت و برتری خود را نشان می‌دهد.

 

بخار می تواند ظاهر موتور را بهبود بخشد و ارزش فروش مجدد آن را افزایش دهد. برخی از مردم بر این باورند که تمیز کردن موتور خودرو تلاشی برای پوشاندن عیوب آن است.

ما غیر از این فکر می کنیم. یک موتور ماشین تمیز این پیام را می فرستد: این ماشین به خوبی نگهداری می شود، دوست داشته می شود و محافظت می شود، بنابراین برای مدت زمان طولانی تری زیبا و کاربردی خواهد بود.

عدم نیاز به مواد شوینده شیمیایی و سازگار با محیط زیست

همانطور که در طول توضیحات در مورد دستگاه کارواش بخار گفته شد، معمولا این دستگاه هنگام استفاده نیازی به مواد شوینده ندارد و فقط زمان شستشو با بخار به یک دستمال که ترجیحا دستمال نانو باشد کافی است،

زیرا زمانی که بخار به سطح خودرو برخورد می‌کند و کثیفی ها را از بین می برد، یک دستمال نیاز است که کثیفی ها را همراه بخار آب حاصل جمع کند

زیبایی

استفاده از بخار در شستشوی خودرو باعث یک جلا و زیبایی منحصر بفردی می شود که وسیله نقلیه شما را در حد یک خودرو صفر براق می‌کند.

پاک کردن لکه های سخت از قبیل قهوه و نوشابه

همانطورکه میدانید لکه های بسیاری روی صندلی و دیگر اجزای خودرو وجود دارد که بر اثر خوردن و آشامیدن در خودرو به وجود می آید که پاک کردن آنها بسیار دشوار و دردسر ساز است،

در اینجا دستگاه کارواش بخار به کمک ما می آید و لکه های سخت مانند چربی های حاصل از غذا یا لکه های مانده، حاصل از قهوه و نوشابه را براحتی از بین می برد بدون آن‌ که به فرش های ماشین یا روکش صندلی ها آسیبی وارد شود.

 

از بین بردن بوی بد داخل ماشین

ممکن است وسیله نقلیه شما بر اثر عواملی چون وجود حیوان خانگی و یا بقایای خوراکی هایی که در گوشه و کنار خودرو مانده و کپک زده است، بوی بدی بدهد که راهکار این مسئله

هم کارواش نانو بخار است.

زیرا بخار بدون ایجاد حساسیت های پوستی و تنفسی ناشی از مواد ضدعفونی کننده  با خاصیت ضدعفونی کننده ای که دارد هم خودرو شما را ضدعفونی می کند و هم شما را از شر

بوهای بد خلاص می کند.

 مصرف کم آب

کارواش های بخار فوری، آب بسیار کمی نسبت به کارواش های سنتی مصرف می‌کنند. براحتی می‌توان تخمین زد نسبت مصرف آب در دستگاه های کارواش بخار 1 به 25 است.

نتیجه می گیریم که این دستگاه ها از نظر هزینه آب نسبت به کارواش های معمولی بسیار مقرون به صرفه هستند و از نظر رقابتی قابل مقایسه نیستند.

از این جهت در شرایط کمبود آب در کشور بسیار سازگار با محیط زیست هستند.

 

تمیز کردن منافذ غیر قابل دسترس

از آنجایی که بخار خاصیت گازی دارد و می‌تواند به همه نقاط غیر قابل دسترس از جمله دریچه های هوا، منافذ اطراف کنسول و رادیو و سیستم پخش ماشین و ….  نفوذ پیدا کند و

آلودگی ها و میکروب‌های ریز را که در این منافذ وجود دارند، از بین ببرد.

این خاصیت یک مزیت و برتری بسیار خوب و غیر قابل رقابت با کارواش های معمولی است. زیرا در کارواش های معمولی امکان تمیز کردن و ضدعفونی کردن این منافذ وجود ندارد.

مقایسه انواع مختلف کارواش

مزایا

کارواش سنتی

کارواش اتوماتیک

کارواش بخار

صرفه جویی در مصرف آب
فاضلاب کمتر
شست و شوی راحت درزمستان
بیرون شویی، موتورشویی و صفرشویی با دسترسی به مناطق سخت
بدون خراش و آسیب به بدنه خودرو
ضدعفونی کننده، ازبین برنده بو و روغن
بدون مواد شیمیایی
قابلیت سیار(در محل)
صرفه جویی در فضای کار
محافظت از محیط زیست
زمان کمتر جهت شست و شو
نیاز به مواد شوینده کم

 

کاربردها و مزایای بخار برای نظافت وسایل نقلیه

برای دهه ها است که بخار به خاطر مؤثر بودن و خاصیت ضدعفونی کردن به عنوان مؤلفه ای حیاتی برای نظافت در صنایع مختلف در نظر گرفته شده است.

نظافت با بخار برای ماشین ها، اتوبوس ها، قطارها و هواپیماها نیز بسیار مؤثر و مفید است. لذا امروزه بیشتر از گذشته شاهد استفاده از بخار برای نظافت این وسایل نقلیه هستیم.

از آنجا که یکی از کاربردهای گسترده بخار در صنعت کارواش بخار یعنی نظافت ماشین هاست به مقایسه روش های مختلف کارواش پرداخته و مزایای هر یک را بیان می کنیم. همچنین اشاره خواهیم کرد که چرا استفاده از کارواش بخار اینقدر محبوب و گسترده شده است.

چرا از بخار برای تمیز کردن ماشین استفاده می کنیم؟

 • استفاده کمتر از آب (میزان 4 لیتر)
 • عدم تولید پسآب
 • از بین بردن گرد و خاک، چربی و لکه
 • بو زدایی
 • ضدعفونی کردن
 • پاک کردن لکه ها از قسمت های پارچه ای داخل ماشین در کمترین زمان ممکن و با مصرف آب بسیار کم
 • قابلیت استفاده از بخار برای تمام قسمت های ماشین. مانند داخل شویی، بیرون شویی، موتور شویی، شستشوی درها، تایرها، کف پوش های ماشین، صندلی ها، چرخ ها و رینگ ها، درزها و قسمت هایی که دسترسی به آنها سخت است.
 • کاهش زمان شستشو به خاطر کاهش زمان تمیزکاری
 • کاهش استفاده از مواد شوینده شیمیایی
 • عدم کثیف و خیس شدم محیط و کاربر
 • عدم یخ زدگی در هوای سرد
 • سازگار با محیط زیست

مقایسه انواع مختلف کارواش از لحاظ مزایا

شستشو با بخار شستشوی خشک با استفاده از مواد شیمیایی شستشو با آب فشار بالا شستشوی اتوماتیک ماشین
* * صرف جویی در مصرف آب
* * نبود پساب آلوده ناشی از شستشو
* * قابلیت شستشو در هوای سرد و یخبندان
* شستشوی داخل و خارج ماشین، موتور ماشین و نقاطی با دسترسی سخت
* عدم خش انداختن روی سطوح
* ضدعفونی کردن، بو زدایی و جلا دهی
* * عدم استفاده از مواد شیمیایی
* * کارواش سیار
* صرفه جویی در فضا
* سازگار با محیط زیست
*

*

صرفه جویی درزمان

 

یکی دیگر از دلایل برتری کارواش بخار نسب به سایر کارواش ها کاربرد آن در روشویی خودرو می باشد.

استفاده از بخار برای شستشوی بیرون و بدنه ماشین یکی از تکنولوژی های برتر روز دنیا می باشد.روشویی خودرو شامل شیشه ها و چراغ ها و بدنه و لاستیک ها است.

جهت بررسی دلایل برتری کارواش بخار و استفاده از بخار در عمل روشویی ماشین ها ابتدا به مورد میزان مصرف توجه می نماییم.

در روش های مرسوم با آب تحت فشار، برای مرحله اول خیس کردن و مرحله نهایی تمیز کاری حداقل به نسبت میزان آلودگی و نوع ماشین بین 20 الی 40 لیتر آب مورد نیاز می باشد.

روشویی خودرو با بخار

در صورتی که در استفاده از بخار به دلیل تفاوت مولکولی بسیار زیاد بین حجم بخار و حجم آب، شما به میزان بسیار پایین تری (حدود 1/20) آب مصرف می نمایید.

و از طرف دیگر نیز به دلیل داغ بودن بخار بین بازه دمایی 60 الی 160 درجه سانتی گراد، تمیز کاری به دلیل حل شدن مواد آلی در اثر تماس بخار بسیار بیشتر می باشد.

لذا این خاصیت سبب کاهش مصرف مواد شوینده و کاهش هزینه ها از یک طرف و بهداشت بیشتر محیط زیست از طرف دیگر خواهد شد.

با استفاده از بخار شما می توانید که پنجره ها و چراغ های خودرو که بر اثر بارش باران یا فضولات حیوانات و… کثیف شده را تمیز کنید. زیرا بخار قادر است هرگونه لک و کثیفی را به خوبی از بین ببرد.

دستگاه کارواش بخار ژنراتوری مخلوط کاملی از فشار و گرما برای از بین بردن بردن آلودگی ها است. با استفاده از آن برای عمل شست و شو از تمیز بودن رینگ و لاستیک مطمئن باشید.

شستشوی بدنه با بخار

شستشوی بدنه خودرو با بخار می تواند یک روش مناسسب برای شستشوی آن باشد.

برخی با این تصور که ممکن است بخار به رنگ و بدنه خودرویشان آسیب وارد کند از شستشوی آن با بخار امتنا می کنند.

لازم به ذکر است که کارواش بخار به رنگ خودرو هیچ گونه آسیبی  وارد نمی کند. زیرا درجه حرارتی که رنگ ماشین تحمل می کند بالای 200 درجه می باشد.

دمای بخار تزریق شده توسط واشر ماشین بخار، 50 درجه سانتیگراد است و فشار بخار به 260-220 متر بر ثانیه می رسد.

به همین دلیل است که می تواند آلودگی های چسبیده به سطح رنگ را از بین ببرد.

لازم به ذکراست که بخار علاوه بر کارواش, در مصارف دیگر هم قابل استفاده می باشد. مصارفی همچون:

مهم ترین کاربردهای دستگاه کارواش بخار نوع ثابت در موارد ذیل می باشد:

 •  استفاده در کارواش های سواری
 • استفاده در کارواش های خودروهای سنگین
 • استفاده در تعمیرگاه های خودروهای سبک و سنگین
 • استفاده در پارکینگ های عمومی و خصوصی
 • استفاده در رستوران ها و آشپزخانه های صنعتی
 • استفاده در واحد های شستشوی صنعتی
 • استفاده در شستشوی مخازن کوچک و متوسط نفتی تا حجم 5 هزار لیتر
 • استفاده در واحد های تولیدی صنایع غذایی

داخل شویی خودرو با بخار

در شستشوی داخل ماشین هیچ وسیله یا روش دیگر برتر و جایگزین مناسبت تر استفاده از بخار نمی باشد. لذا جهت بررسی برخی از خصوصیات کاربرد بخار را مورد نظر قرار می دهیم.

استفاده از بخار داغ با دما و رطوبت استاندارد برای شستشوی داخل ماشین که بیشتر بخش داشبورد و قطعات روکش و تزئینی از یک طرف و قطعات حساس الکترونیکی و برقی از طرف دیگر می باشند بسیار با اهمیت می باشد.

بخار در شرایط مناسب و در صورت استفاده صحیح و اصولی سبب جذب مواد چرب و آلی که روی قطعات داخلی قرار گرفته اند می شود و پس از عمل بخار زنی ما شاهد وجود یک پس آب بسیار کم بر روی قطعات می باشیم که با استفاده از دستمال های مناسب براحتی امکان تمیز کردن آنها وجود دارد.

توشویی خودرو

از طرف دیگر بخار به دلیل داغ بودن امکان ضدعفونی کردن قطعات داخلی از بسیاری میکروب ها و باکتری های مضر را دارا می باشد.

این عمل گند زدایی بخار بدون نیاز به هیچ ماده شیمیایی و گند زدا و براحتی امکان پذیر است.

موتورشویی خودرو با بخار

یکی از قسمت های مهم هر خودرویی موتور آن می باشد. بنابراین تمیز بودن موتور و اجزای آن باعث عملکرد و کارایی بهتر خودرو می شود.

این امر سبب افزایش طول عمر خودرو و بهبود کارایی آن می شود. انواع گوناکونی از آلودگی ها ممکن است بر روی سطح رویی، زیرین و دیواره های موتور و اجزای آن وجود داشته باشد.

هدف از تمیز کردن و شستشوی موتور خودرو و اجرای آن، از بین بردن آلودگی ها و بهبود عملکرد خودرو است.

زیرا این آلودگی ها مشکلات گوناگونی درعملکرد خودرو ایجاد می کنند و باعث ایجاد اختلال در کارکرد موتورماشین می شوند.

یکی دیگر از دلایل برتری کارواش بخار, موتورشویی خودرو است.

"موتورشویی

با استفاده از قدرت فوق العاده بخار، نظافتی عمیق و بدون نقص برای موتورشویی خودروی خود دارید.که نظیر آن درهیچ یک از فناوری های دیگر وجود ندارد.

شستشوی موتور خودرو با بخار هیچ گونه آسیبی به قطعات الکترونیکی و اجزای داخلی موتور ماشین وارد نمیکند:

زیرا شستشو با بخار خشک دستگاه ژنراتوری هیچ گونه رطوبتی ایجاد نمی کند.

به همین دلیل توصیه ی ما به شما این است که:

از دستگاه ها یا روش هایی که باعث ایجاد رطوبت می شود استفاده نکیند. زیرا باعث ایجاد خطرات جبران ناپذیری می شود.

حرارت بالای بخار باعث ذوب شدن چربی های باقی مانده بر روی موتور می شود.و به بهترین شکل آن را تمیز می کند.حتی جرمی که مدت طولانی بر روی موتور ماشین شکل گرفته و در برابر شستشو مقاوم است، با بخار راحت تر پاک می شود.

حالت گازی شکل بخار باعث نفوذ آن به همه قسمت های غیر قابل دسترس موتور خودرو شده در نتیجه تمام کثیفی ها را پاک می کند.

بخار در حالت کلی نیازی به استفاده از مواد شوینده شیمیایی ندارد. اما برا ی موتورشویی خودرو در صورت استفاده از مواد شوینده استاندارد نتیجه بهتری حاصل خواهد شد.

برای مشاوره و جزئیات بیشتر با کارشناسان ما در صنایع دما بخار مشهد تماس حاصل فرمایید:

05138437548-09306333410

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.