ساعات کاری: همه روزه 8 الی 15
 • با ما تماس بگیرید

  05138437548

 • ارسال پیشنهادات

  steamwash.ir@gmail.com

 • تماس با ما
 8 مزیت برتر شستشوی خودرو با بخار

8 مزیت برتر شستشوی خودرو با بخار

فواید و مزایای کارواش بخار برای توشویی و روشویی خودرو

بخار طبیعی است. بخار مانند مواد شوینده مضر نیست. کارواش بخار مزایایی دارد که به سادگی و توسط راه های معمولی شستشوی ماشین قابل دستیابی نیست. بخار قابلیتی منحصر بفرد برای تمیز کردن و شستشوی خودرو شما فراهم می کند. همچنین بخارشویی باعث کشتن میکروب‌ها و ویروس‌ها، باکتری‌های ساس و حشرات موذی، کپک و سایر جانوران ریز و میکروسکوپی می شود.

تمیزکردن با بخار به طور ویژه یکی از بهترین و محبوبترین روش ها برای تمیز کردن ماشین شما به شیوه‌ای سازگار با محیط زیست است. این شامل تمیز کردن سطح خارجی و داخلی خودرو (در اصطلاح روشویی و توشویی) است.

کارواش بخار باعث می شود خودرو شما ظاهر جدیدی داشته باشد و همه این‌ها بدون استفاده از مواد شیمایی که می تواند به سلامت انسان و مخصوصا بچه ها و خردسالان آسیب بزند انجام می شود.

کارواش بخار آب بسیار کمتری نیاز دارد و براحتی میتواند اجزای مختلف ماشین را با مقدار اندک آب تمیز نماید. بنابراین با تمیز کردن به وسیله بخار حتی نگران باقی ماندن رطوبت و آب در مناطق مختلف حساس خودرو مانند اجزای الکتریکی از جمله سیستم صوتی یا GPS نباشید.

مزایای مختلف در استفاده از بخار در داخل و خارج خودرو شما وجود دارد.

مطلب پیشنهادی: توشویی خودرو با دستگاه کارواش بخار

مزایای روشویی خودرو با بخار

فواید کارواش بخار

تازه نگه داشتن رنگ خودرو و جلادادن به خودرو

در کارواش بخار به استفاده از برس‌های سخت و مواد ساینده نیازی نیست. این مورد کمک می کند تا رنگ خودرو تازه و بدون خراش نگه داشته شود.

در فرآیند شستشوی و کارواش سنتی معمولا از مواد شیمیایی و برس ها استفاده می شود که ممکن است به رنگ خودرو آسیب بزند و در نهایت بعد از اتمام کار رنگ خودرو مات و کدر می شود.

با توجه به عدم استفاده از برس سطح خودرو دست نخورده باقی می ماند و هیچ نوع خش روی خودرو بوجود نمی‌آید. در عین حال بعد از شستشو با بخار رنگ خودرو درخشان، براق و نو می شود.

نظافت خودرو بابخار

مطلب پیشنهادی: آیا کارواش بخار به رنگ خودرو آسیب وارد می کند؟

عدم وجود فاضلاب و پس آب شیمیایی خطرناک

مزیت اصلی بخارشویی و کارواش بخاراین است که هیچ ماده شیمایی و مضر در این فرآیند استفاده نمی شود. مواد شیمایی نه تنها خاک را از بین می برد بلکه باعث از بین رفتن محیط زیست و آب‌های زیرزمینی می شود. شستشو با بخار به هیچ عنوان ضرر زیست محیطی ندارد. پس می تواند یک فرصت عالی برای نزدیک شدن به طبیعت برای انسان باشد.

مطلب پیشنهادی: 5 مرحله نظافت داخل خودرو از مو و فضولات حیوانات بوسیله کارواش بخار

عدم خط و خش انداختن بر روی پنجره خودرو

زمانی که از مواد شیمیایی استفاده می‌شود ممکن است به شیشه خودرو آسیب وارد کند. اما در تمیز کردن با بخار بدلیل لطافت بخار پنجره ها بطور طبیعی تمیز شده و نتیجه کار شیشه های خودرو بدون لک و تمیز و صاف است. علاوه بر این بخارشویی موم، قیر، چربی و هرگونه جرمی را از بدنه، قالب و ضربه‌گیرهای اطراف خودرو پاک می کند.

مزایای توشویی خودرو با بخار

 • انواع بوها با بخارشویی از بین می روند.
 • لکه های ناشی از حضور حیوانات اهلی، سیگار کشیدن، کپ زدگی و هرگونه کثیفی را می توان با بخارشویی از بین برد.
 • قسمت های پارچه ای به سرعت و بصورت عمیق تمیز شده و ظاهر نو بخود می گیرند.
 • بلافاصاله بعد از بخاروشیی سطح مورد شستشو خشک است.
 • مناطقی که شستشوی آن مشکل است مانند داخل داشبورد، دریچه کولر، دسته صندلی، جای لیوان براحتی و درعرض چند دقیقه تمیز می شوند.

فواید کارواش بخار

انتخاب کارواش بخار برای شستشوی خودرو در واقع یک انتخاب عالی است. درجه حرارت بالای بخار در حین شستشو باعث دفع میکروب ها و هرگونه جانوران موذی ریز و استریل کردن داخل خودرو می شود. همچنین بدلیل گازی شکل بودن بخار هرگونه ویروس و باکتری معلق در هوا را می کشد و بوی بد فضای داخل خودرو را از بین می برد.

بخاروشویی و تمیزکردن با بخار باعث تمیز و نو شدن خودرو شده و محیطی کاملا امن و سالم برای خانواده بوجود می آورد.

در شستشو با بخار بدلیل عدم ایجاد فاضلاب زیاد نیازی به حفر چاه فاضلاب نیست و با توجه به نیاز نداشتن مواد شوینده سازگاری کامل با محیط زیست دارد.

منبع : detailedsolutions

مطلب پیشنهادی:

دلایل و مزایای موتورشویی با بخار

مقایسه هزینه و سود انواع مختلف کارواش

مزایای کارواش بخار و راهنمای مقایسه انواع مختلف کارواش‌ها

برای مشاوره و جزئیات بیشتر با کارشناسان ما در صنایع دما بخار مشهد تماس حاصل فرمایید:

05138437548-09306333410

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.