سود کارواش – استراتژی های موثر برای افزایش درآمد سالانه کارواش

سود کارواش – استراتژی های موثر برای افزایش درآمد سالانه کارواش

آیا از سود سالانه کارواش مطلع هستید؟ آیا از وضعیت درآمد خودتان مطلع هستید؟

به عنوان یک صاحب کارواش باید از میزان درآمد و سود کارواش خود اطلاع داشته باشید و در صورت لزوم نسبت به افزایش آن تلاش نمایید.

برخی صاحبان کارواش می گویند که من از وضعیت درآمد خودم اطلاعی ندارم اما میدانم که درآمد دارم.

profit

ممکن است این پاسخ خود صاحب کارواش را راضی کند اما در حقیقت نباید چنین باشد. آگاهی از میزان سود و راه های افزایش این درآمد تفاوت موفقیت و شکست را تعیین می کند.

اعداد و ارقامی که باید بدانید:

بر طبق آمار و ارقامی که معمولا در بین صاحبان این شغل وجود دارد در آمد سالانه کارواش در ایران بطور متوسط بین  10 تا 100 میلیون تومان است.

شما می توانید سود سالانه کارواش خودتان را با محاسبه تفاوت آن چیزی که کسب کرده اید در برابر مبالغ خرج شده در طول سال محاسبه نمایید.

این مبالغ می تواند شامل اجاره یا هزینه تهیه محل، لوازم و تجهیزات و مالیات و از همه مهم تر هزینه نیروی انسانی باشد.

با توجه به مطالب بیان شده ببینید کارواش شما چه درآمدی دارد ؟

اگر درآمد سالیانه شما از متوسط بیان شده بیشتر است می توان نتیجه گرفت درآمد خوبی دارید و در صورتی که درآمد به مراتب کمتری دارید وقت این رسیده که از خودتان سوال کنید که برای افزایش درآمد کارواش خود چه اقدامی می توانید انجام دهید.

سود کارواش و سلامت کسب و کار کارواشی شما

سود حاصل از کارواش را به عنوان پالس سلامت کسب و کارتان در نظر بگیرید همانگونه که زمانی که ورزش می کنید ضربان قلب شما بالاتر رفته و بدن شما سالم تر می شود یعنی بدن شما بهتر کار می کند سود کم در کارواش یعنی کسب و کار شما بخوبی کار نمی کند.

بسیاری از مردم ممکن است از انجام ورزش لذت نبرند و حتی آنها را خسته کند اما بدلیل اینکه برای آنها مفید است، ورزش می کنند.

برخی از اقداماتی که برای ارتقاء شغل کارواش و جذب مشتریان بیشتر لازم است انجام دهید ممکن است برای شما جذاب نباشد. اما اگر می خواهید کسب و کار خود را ادامه دهید مجبورید آنها را انجام دهید.

سود کارواش خود را افزایش دهید

برای افزایش سود کارواش چه کارهایی می توانید انجام دهید؟ برای پاسخ دادن به این سوال ابتدا چند فاکتور را مشخص کنید.

برای شروع، آیا از تعداد مشتریانی که به کارواش شما می آیند رضایت دارید؟

اگر پاسخ شما نه می باشد پس باید تعداد بیشتری از آنها را جذب نمایید. برای جذب مشتریان جدید از فنون بازاریابی استفاده نمایید. یک راه ارزان و در دسترس همگان برای بازاریابی که معمولا نتایج مثبتی دارد استفاده از شبکه های اجتماعی است.

سوال دوم این است که آیا قیمت شما خیلی زیاد است یا نه؟

اگر شما خودتان را با رقبا مقایسه کنید و به این نتیجه می رسید که قیمت خدمات کارواش شما زیاد است باید درباره یک راه حل ویژه فکر کنید.

تبلیغات برای جذب مشتریان جدید و کسانی که به دنبال شستن خودروی خود با قیمت پایینتر از حد معمول هستند  تعداد زیادی از این مشتریان وجود دارند که شما می توانید آنها را جذب کارواش خود کنید و با قیمت مناسب خودروهای آنها را شستشو دهید.

سرمایه گذاری در خرید تجهیزات کارواش جدید برای افزایش سود شما

ابزار حرفه ای شستشوی اتومبیل برای موفقیت در هر کارواشی ضروری است. بدون تجهیزات مناسب، کسب و کار شما بخوبی انجام نخواهد شد.

اگر می خواهید کارواش شما سود مناسبی داشته باشد باید برای خرید آخرین مدل تجهیزات کارواش سرمایه گذاری کنید.

 خرید کارواش بخار

یکی از ابزارهایی که می تواند به شدت برای کارواش شما جنبه تبلیغاتی داشته باشد دستگاه کارواش بخار است. خودروهای جدید سیستم داخلی پیشرفته ای دارند که در شستشوی با آب ممکن است آسیب ببینند بنابراین صاحبان آنها ترجیح می دهند هزینه بالاتری در قبال روش های کم خطرتر بپردازند.

 

کارواش بخار یکی از این ابزارهاست. با تبلیغات مناسب کارواش بخار می تواند سودآوری بسیار زیادی برای شما داشته باشد. مخصوصا اگر رقبای شما کمتر از آن استفاده می کنند .

با توجه به اینکه کارواش بخار به سرعت در حال فراگیر شدن است و اکثر کارواش داران به استفاده از آن روی آورده اند. دیر یا زود چاره ای جز خرید دستگاه کارواش بخار نخواهید داشت.

پس برای عقب نماندن از سایر همکاران هرچه زودتر نسبت به افزودن این دستگاه کاربردی و پرآوازه به کارواش خود اقدام نمایید.

در خرید کارواش بخار دقت کنید که از آخرین تکنولوژی ساخت این دستگاه استفاده نمایید. در غیر این صورت بزودی مجبور به جایگزینی دستگاه خریداری شده با یک مدل جدیدتر خواهید بود.

برای اطلاع از قیمت و انواع محصولات کارواش بخار با کارشناسان فنی این شرکت تماس بگیرید.

05138437548 – 09306333410

مقالات مرتبط:

درآمد کارواش سیار

مقایسه هزینه و سود انواع مختلف کارواش

5 پیشنهاد برای رضایت بیشتر مشتری کارواش و درآمد بهتر

چگونه شرکت تولیدکننده کارواش بخار را انتخاب کنیم؟ نظر مشتریان کارواش بخار فوری