ساعات کاری: همه روزه 8 الی 15
  • با ما تماس بگیرید

    05138437548

  • ارسال پیشنهادات

    steamwash.ir@gmail.com

  • تماس با ما
 کارواش بخار غیر استاندارد

کارواش بخار غیر استاندارد

کارواش های بخار غیر استاندارد

دستگاه بخارشوی صنعتی، در مدل‌های مختلف و متنوع در شرکت های بسیاری تولید و به فروش میرسد. تفاوت بسیار زیادی در کیفیت قطعات به کار رفته در دیگ بخار یا دستگاه طرح ژنراتوری در بازار موجود میباشد. کیفیت و نوع قطعات به کاربرده شده در دستگاه، تاثیر زیادی بر راندمان و ایمنی آن دارد به طوریکه وجود کوچکترین عیب و اشکال در یکی از قطعات و یا مراحل تولید و بهره برداری، میتواند خطری جدی برای خریداران و یا کسانی که با این دستگاه کار میکنند به وجود آورد.

از آنجاییکه بیمه هیچ گونه خسارتی در قبال خسارت های جانی و مالی به وجودآمده از انفجار دیگ بخارغیراستاندارد برعهده نمیگیرد، در نتیجه بسیار مهم است که شما باید در انتخاب شرکت تولیدکننده، حساس باشید و با پارامترهای مشخص و استاندارد اقدام به خرید صحیح کنید.

ما در ادامه به ویژگی های یک شرکت معتبر در زمینه تولید محصولات بویلری و دستگاه بخارشویی طرح ژنراتوری اشاره میکنیم.

به خریداران محترم کارواش بخار توصیه می شود، فقط بعد از تحقیق و بررسی لازم اقدام به خرید دستگاه مولد کارواش بخار نمایند، زیرا افراد سودجو در کمین شما می باشند تا جان و مال شما را به خطر بیاندازند.

برای تشخیص یک دستگاه کارواش بخار غیر استاندارد، حتما پس از مطالعه مطلب ارائه شده در خصوص شرایط دریافت پروانه استاندارد مولدهای بخار به موارد ذیل توجه فرمایید:

1- تولیدکننده دستگاه کارواش بخار استاندارد باید دارای پروانه باشد و پروانه استاندارد مولد بخار، حتما باید دارای کد ردیابی ملی باشد تا مشتریان بتوانند براحتی با مراجعه به سایت سازمان ملی استاندارد ایران از صحیح بودن آن اطمینان حاصل نمایند.

در نمونه ارائه شده پروانه استاندارد، شما در بالای سمت چپ می توانید کد ردیابی آن را بدست آورید.

گواهی استاندارد

2- ارائه مدارک و گواهی های دیگر غیر از پروانه استاندارد از نظر قانون و سازمان ملی استاندارد هیچ ارزشی ندارند:

گواهی استاندارد کارواش بخار استاندارد

لازم بذکر است که گواهی های مدیریت کیفیت ایزو و سیستم های کیفیت‎ وهمچنین گواهی‎های ایمنی یا موارد مختلف دیگر از هیچ ارزش فنی اجرایی برخوردار نمی باشند و صرفاً نمایانگر یک مستند سازی اداری می باشند.

سازمان استاندارد به عنوان متولی قانونی استانداردها در ایران نه تنها این گواهی ها را برای تولید محصولات استاندارد مورد تایید قرار نمی‌دهد بلکه استفاده تبلیغاتی و ارائه شبهه به خریداران را نیز جرم می‌داند و مطابق قانون با متخلفین برخورد می نماید.

3- داشتن خدمات پس از فروش:

در نظر داشته باشید که فروش پایان معامله نیست! داشتن خدمات پس از فروش نیز بسیار حائز اهمیت است. خدمات پس از فروش می تواند شامل نصب و راه اندازی، آموزش کار با محصول، تهیه و توزیع قطعات باشد که در جهت کسب اعتماد و رضایت مندی به خریداران محترم ارائه میگردد.

البته که نحوه ارائه خدمات پس از فروش برای همه محصولات یکسان نیست ولی به طور کلی به منظور برطرف کردن مشکلات و راهنمایی مشتریان می باشد.

شرکت دمابخار مشهد، جهت کسب رضایت واعتماد مشتریان خود نصب و راه اندازی و همچنین نحوه کار با دستگاه ها را به طور کامل آموزش داده، و تمامی تجهیزات جانبی و لوازم آن را در اختیار قرار میدهد.

4-توانایی تامین لوازم یدکی:

از آنجاییکه خریداران اطلاعات زیادی در زمینه کیفیت لوازم و تجهیزات جانبی محصولات صنعتی را ندارند، شرکت تولیدکننده باید توانایی تامین تمامی قطعات استاندارد لازم را داشته باشد و در اختیار مشتری خود قراردهد. همچنین باید تمامی لوازم وتجهیزات جانبی با کیفیت را در اختیار داشته باشد تا در صورت خرابی به سرعت آن را تعویض نماید.

برای مشاوره و جزئیات بیشتر با کارشناسان ما در صنایع دما بخار مشهد تماس حاصل فرمایید:

05138437548-09306333410

برای کسب اطلاعات بیشتر، مقالات مربوطه را مطالعه فرمایید:

نمونه پروانه استاندارد

استاندارد ملی بخار چیست؟

استاندارد تقلبی کارواش بخار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.