لوگو دما بخار

تست دستگاه های بخار در شرکت ایران خودرو

تست دستگاه های بخار در شرکت ایران خودرو

محصولات بخارشوی صنعتی ژنراتوری شرکت دما بخار در گروه صنعتی ایران خودرو

یکی از مشکلات مهم در خیلی از صنایع در فرآیندهای نهایی، تمیزکاری سطوح از مواد آلاینده از قبیل چربی ها می باشد.

از طرف دیگر با عنایت به اینکه از دهه های گذشته استفاده از بخار به عنوان یک روش جایگزین در شستشوی دستی در برخی از کاربردها مطرح شد ولیکن این عملکرد براساس توانایی و کیفیت بخار تولیدی توسط دستگاه تولید کننده بخار از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

بنابراین برای اینکه عملیات و پروسه رفع آلودگی و جرم گیری از سطوح بوسیله بخار با سرعت و کیفیت مطلوب صورت پذیرد ما نیازمند در اختیار داشتن محصولی متفاوت و صنعتی می باشیم.

بر این اساس محصولات ساخت شرکت صنایع دما بخار مشهد اعم از طرح های دیگ و ژنراتوری فشار قوی همگی بر اساس این استانداردهای اولیه طراحی و تولید می شوند.

 

در هفته جاری در راستای  اثبات توانایی عملکرد این محصولات و به درخواست کارشناسان فنی خط تولید گروه صنعتی ایران خودرو، یک نمونه از محصولات طرح ژنراتوری به محل خط تولید منتقل گردید و در مدت زمان بسیار کوتاه (حدود 15 دقیقه ) راه اندازی گردید و بهره برداری گردید.

این تست در محل تولید محصول جدید ایران خودرو بنام هایما با حضور کارشناسان فنی این شرکت در بخش رنگ آمیزی به انجام رسید.

 

عملیات تحت نظارت فنی دقیق و مطابق آخرین استانداردهای اجرایی توسط نیروهای آموزش دیده برای دو خودرو متوالی و بصورت تفکیکی بخار خشک و بخار تر با فشار 90 psi، دمای کاری 140 الی 160 درجه سانتی گراد انجام شد.

لازم بذکر می باشد این فرآیند در حالت متعارف بوسیله مواد شیمیایی مخصوص صورت می پذیرد، ولیکن در استفاده از بخار داغ استاندارد شده و تولید شده توسط محصولات صنعتی این شرکت مورد تحسین و تایید کارشناسان واحد فنی تولید و کنترل کیفیت قرار گرفت.

 

در ادامه این همکاری و در راستای ارائه خدمات جدیدتر، تیم طراحی و فنی در شرکت صنایع دما بخار مشهد با هدف ارائه بهترین عملکرد ممکن، مشغول تست و طراحی نمودن مولدهای بخار صنعتی جهت نصب در خط تولید و مونتاژ گروه صنعتی ایران خودرو می باشند.

محصولات دیگر صنایع دما بخار مشهد:

بخارشوی صنعتی برقی

دیگ بخار کارواش سوپر بویلر

تانکرشو

جت پرشر آبداغ سوپر مکس

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از تخفیفات ویژه پاییزی بهره مند شوید.

کارواش بخار برقی تکفاز