لوگو دما بخار

5 پیشنهاد برای رضایت بیشتر مشتری کارواش و درآمد بهتر

5 پیشنهاد برای رضایت بیشتر مشتری کارواش و درآمد بهتر

5 پیشنهاد برای رضایت بیشتر مشتری کارواش و درآمد بهتر

هر نوع مرکز کارواشی که دارید اعم از کارواش بخار، اتوماتیک یا کارواش های سنتی مطمئنا مانند همه کارآفرینان کسب رضایت بیشتر مشتری کارواش بعد از مراجعه جزء اولویت های شما می باشد.

چه راهی بهتر از دسترسی به امکانات و خدمات ویژه در محل کارواش برای این کار وجود دارد؟ با وجود این امکانات صاحبان خودرو می توانند در زمانی که خودرو آنها شسته می شود برخی کارهای روزمره خود را نیز انجام دهند و در نهایت از گذراندن اوقاتی مفید در کارواش لذت ببرند.

 راه هایی برای افزایش رضایت مشتری کارواش بخار

چه کسب و کارهایی می تواند در کنار کارواش باعث آفزایش درآمد و رضایت مشتری شود؟

درست است که مشتریان برای شستشوی خودروی خود به کارواش مراجعه نموده اند، اما اضافه کردن برخی امکانات و خدمات رفاهی و تجاری می تواند سود شما را افزایش داده و همچنین میزان رضایت و وفاداری مشتری را بهبود ببخشد.

 • مرکز لباسشویی و خشکشوئی

  راه های جذب رضایت مشتری کارواش بخار

مسلما تعداد زیادی از مشتریان برای اینکه شما با آوردن خشکشوئی در کنار کارواش امکان صرفه ‌جویی در وقت و هزینه را برای آنها بوجود آورده اید از شما قدردانی خواهند کرد.

آنها می توانند براحتی در زمان شستشوی خودروی خود لباسهای خود را نیز تمیز نموده و اتوکشی نمایند. در ضمن دستگاه خشکشوئی در اوقات کم کاری می تواند کار شستشوی حوله ها و دستمالهای مورد نیاز کارواش را بخوبی انجام دهد . باعث صرفه جویی هر چند اندک در این زمینه شود.

این مورد در کنار کارواش بخار یک ویژگی فوق العاده خواهد داشت. شما با خرید یک دستگاه دیگ بخار که توانایی سرویس دهی مناسبی داشته باشد، میتوانید علاوه بر کارواش در خشکشوئی و بخارشوئی نیز از آن بهره ببرید.

مطلب پیشنهادی: چرا کارواش بخار بیشتر رضایت مشتری را فراهم می کند؟

 • سوپرمارکت کوچک

  راه های جذب رضایت مشتری کارواش بخار

یکی از مواردی که می تواند مورد توجه خیلی از صاحبان کارواش قرار بگیرد، راه اندازی یک سوپرمارکت هرچند کوچک در کنار کارواش است.

فروشگاهی که از هر چیزی بتوان در آن پیدا کرد. این به مشتریان کمک می‌کند تا زمانی که در صف انتظار کارواش هستند، خریدهای منزل و دیگر خرید های ضروری خود را انجام دهند.

همچنین فروش تنقلات در محل کارواش علاوه بر اینکه باعث رضایتمندی بیشتر مراجعه کنندگان خواهد شد می‌تواند سودی هم از این طریق به کسب و کار شما برساند.

 • محوطه بازی کودکان

  راه های جذب رضایت مشتری کارواش بخار

والدینی که مجبورند در هنگام مراجعه به کارواش فرزندان خود را نیز همراه داشته باشند از این امکان جانبی استقبال ویژه ای خواهند کرد.

در زمان انتظار برای رسیدن نوبت و شستشوی خودرو کودکان همراه مشتریان شما می توانند در این محل به بازی مشغول شوند. در این وضعیت مشتری با خیال آسوده تری منتظر انجام کار شما خواهد بود و در نتیجه میزان وفاداری وی افزایش پیدا خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی: راهکارهای افزایش سرعت شستشوی خودرو با کارواش بخار

 • سالن آرایشگاه

  رضایت مشتری کارواش بخار

مسلما وجود یک سالن آرایشگاه در کنار کارواش مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار خواهد گرفت. کسانی که شستشوی کامل تری برای خودرو خود نیاز دارند زمان بیشتری را هم مجبور به منتظر ماندن هستند.

بنابراین چه راهکاری بهتر از این که در زمان انجام عملیات کارواش خودشان نیز با مراجعه به آرایشگاه احساس سرزندگی و سرحالی پیدا نمایند. اینکار بصورت فوق العاده بر رضایت مشتری کارواش خواهد افزود.

 • کافه تریا

راه های جذب رضایت مشتری کارواش بخار
وجود یک مکان سرپوشیده که مشتریان بتوانند تا زمان شستشوی کامل خودرو در آنجا استراحت نموده و چای یا قهوه صرف نمایند.

اضافه کردن امکاناتی مثل اینترنت و حتی سرو غذاها و نوشیدنی های متنوع نیز مفید خواهد بود. افراد می توانند در زمان استراحت کسب و کارهای آنلاین خود را پیگیری نمایند و به انجام بازی بپردازند و یا از احوال دوستان و آشنایان خود در اقصی نقاط جهان با خبر شوند. در نتیجه مشتریان شما رضایت بیشتری خواهند داشت.

در نظر گرفتن هرکدام از این امکانات در کنار کارواش علاوه بر اینکه میزان رضایت مشتری کارواش را اضافه خواهد نمود باعث وفاداری بیشتر وی خواهد شد.

یعنی در مواقع بعدی نیاز به کارواش مرکز شما در اولویت های انتخاب خواهد بود. مشتری راضی علاوه بر اینکه خودش در مراجعات بعدی شما را در نظر خواهد داشت به اطرافیان خود نیز کارواش شما را توصیه خواهد نمود.

این مسئله در دراز مدت تعداد مشتریان و در نتیجه سود بیشتر نصیب شما خواهد نمود. همچنین هر کدام از این امکانات نیز سود بالقوه و اشتغال آفرینی ویژه ای ایجاد خواهند نمود.

 • کارواش بخار

از مهم ترین مواردی که سبب جذب مشتری می شود، استفاده از کارواش بخار است. کارواش بخار، یکی از پدیده های نوظهور در صنعت کارواش محسوب می شود که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است.

با خرید دستگاه کارواش بخار و با ارائه خدمات روشویی، توشویی، موتورشویی می توانید مشتریان زیادی را به کارواش خود بیاورید.

5 پیشنهاد برای رضایت بیشتر مشتری کارواش و درآمد بهتر را برایتان ذکر کردیم امیدواریم با بکارگیری آنها کارواشی پر سود داشته باشید.

مطلب پیشنهادی در مورد کارواش بخار:

چرا ادعا می کنیم کارواش بخار حامی محیط زیست است؟

هشت مزیت برتر شستشوی خودرو با بخار

برای مشاوره و جزئیات بیشتر با کارشناسان ما در صنایع دما بخار مشهد تماس حاصل فرمایید:

05138437548-09306333410

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از تخفیفات ویژه پاییزی بهره مند شوید.

کارواش بخار برقی تکفاز