لوگو دما بخار

9 سوال متداول درباره راه اندازی کارواش بخار

9 سوال متداول درباره راه اندازی کارواش بخار

9 سوال متداول درباره راه اندازی کارواش بخار

سوال اول : آیا دستگاه کارواش بخار خشک واقعا می تواند خودروها را تمیز کند؟

بله می تواند این دستگاه می تواند خودرو را بسیار بهتر از روش شستشوی سنتی تمیز نماید. هیچ تردید در رابطه با توانایی تمیز کنندگی کارواش بخار با کیفیت بالا وجود ندارد. علاوه بر این هزینه مصرفی پایین آین دستگاه ها به این معنی است که شما می توانید به سرعت به کسب درآمد بپردازید.

هزینه های جانبی کمتر به معنی رسیدن سریع تر به سود در بین همه روش های کارواشی می باشد. این دستگاه می تواند تمیزی اتومبیل را با کیفیت بسیار بالاتری انجام دهند در نتیجه خودروی زیباتری تحویل خواهند داد.

مزیت دیگر امکان حمل ساده این دستگاه به هر مکانی حتی تا درب منزل مشتری می باشد. پس می توان این دستگاه را بعنوان کارواش بخار سیار نیز مورد استفاده قرار داد.

موتورشویی با کارواش بخار

سوال دوم : آیا کارواش بخار به رنگ خودرو آسیب می رساند؟

اگر کار با کارواش بخار بدرستی صورت پذیرد رنگ خودرو هیچگونه آسیبی نمی بیند. فقط کافی است بخار را به کمک یک نازل به سطح مورد نظر گرفت و با کمک یک پارچه میکروفیبر یا حوله آن سطح را تمیز نمود.

طبق نظر خیلی از متخصصان کارواش بخار از روش های دیگر شستشوی سنتی خودرو ایمن تر است. رنگ خودرو توانایی تحمل دمای بسیار بالا و حتی بیش از 150 درجه فارنهایت را دارد. در نتیجه در شستشو با بخار رنگ هیچ گونه آسیبی نمی بیند.

در مطلبی با عنوان آیا کارواش بخار به رنگ خودرو آسیب وارد می کند؟ به این مطلب به صورت کامل پرداخته شده است.

سوال سوم : با بخار خشک در چه زمانی می توان یک خودرو را شستشو داد؟ سرعت شستشوی خودرو توسط کارواش بخار چقدر است؟

کارواش بخار بسیار سریع است . یک نفر نیروی آموزش دیده یک خودرو نسبتا کثیف را می تواند در کمتر از 10 تا 15 دقیقه تمیز کند اما خودرویی که خیلی کثیف نباشد در زمان بسیار کم و حدود 5 تا 7 دقیقه طول می کشد تا روشویی خودرو انجام شود.

در حقیقت سرعت شستشوی خودرو به میزان کثیفی خودرو بستگی زیادی دارد. البته فاکتورهای متنوعی بر زمان شستشوی خودرو توسط کارواش بخار تاثیر می گذارند.

مثل ولتاژ دستگاه بخارشویی که مورد استفاده قرار میگیرد، اینکه از سیستم تزریق آب گرم استفاده می کنید یا خیر، از مواد شوینده و دستگاه تزریق مواد استفاده می کنید یا نه؟ مهمتر از همه سایز وسیله نقیله مورد شستشو است.

کارواش بخار می تواند خودرو را بدون هدر رفت آب بشوید، تجهیزات گران قیمتی لازم ندارد ، تاثیر مخرب زیست محیطی ندارد، مصرف آب آن بسیار پایین است، می توان آن را در هر نقطه حتی در پارکینگ استقاده نمود. کارواش بخار کارآمد، بی سر و صدا و بدون آلودگی است.

مطلب مرتبط : راهکارهای افزایش سرعت شستشوی خودرو با کارواش بخار

 

سوال چهارم : آیا راه اندازی یک کارواش محدود به مکان است؟

به هیچ وجه در حقیقت امکان گسترش کسب و کار کارواشی همیشه وجود دارد. این امر بستگی کامل به شما دارد. تا جایی که می توان به آن به چشم یک کسب و کار در سطح کشور یا حتی جهان نگریست. هیچ محدودیتی برای تعداد ماشین های مورد شستشو وجود ندارد.

یک نفر نیروی کار و یک دستگاه کارواش بخار برابر است با بازار کار نامحدود. تعداد بیشتر نیروی کار و دستگاه کارواش بخار می تواند شروع یک کسب و کار فوق العاده باشد.

شما می توانید براحتی با کمک دوستان یا اعضای خانواده این کار را شروع نمایید چون کار ساده است و بعد از آموزش کوتاه هرکسی می تواند آن را انجام دهد.

کار با بخار یک کار بدون خطر است . از آنجایی که هیچگونه ماده شیمیایی و بخار مضر وجود ندارد . از طرف دیگر بخار را می توان برای روشویی و توشویی خودرو به کار برد برای پاک کردن سطوح چرمی بخار فوق العاده است.

همچنین کاربردهای بسیار دیگری از قبیل ضدعفونی کنندگی و غیره برای بخار وجود دارد.

مطلب مرتبط : ضدعفونی و تمیزکاری با بخار

 

سوال پنجم : آیا هزینه های مخفی در استفاده از کارواش بخار وجود دارد؟

نه به هیچ عنوان. فقط هزینه دستگاه بخارشوی وجود دارد. بعد از خرید یک دستگاه کارواش بخار شما به راحتی می توانید شروع به کار نمایید.

تنها چیزی که برای شستشو با بخار وجود دارد آب ورودی دستگاه و همچنین حوله یا دستمال میکروفیبر می باشد که از هرجایی می توان خرید. هزینه های دیگر کاملا به خود شما بستگی دارد.

 

سوال ششم: برای کار با کارواش بخار به برق با ولتاز خاصی نیاز است ؟

نه تقریبا . تقریبا تمام محصولات کارواش بخار خروجی استاندارد دارند و با ولتاژ استاندارد کار می کنند. اگر نیاز به دستگاه بزرگتر داشته باشیم ممکن است برق با توان بالاتر مورد نیاز باشد. اما بیشتر دستگاه ها با برق 115 ولت و 15 آمپر کار میکنند که برق معمولی منازل می باشد.

مطلب مرتبط: طرز کار دستگاه کارواش بخار فوری چگونه است؟

 

سوال هفتم : آیا می توان دستگاه کارواش بخار را به کمک یک ژنراتور راه اندازی کرد و در عقب کامیون یا خودروی دیگر جایگذاری کنم؟

این سوال عده زیادی از خریداران است و پاسخ آن : بله. اگر محل کارواش یک مکان دور افتاده باشد که هنوز برق ندارد و یا در شهرهای پر رفت و آمد و شلوغ است که مردم امکان مراجعه به کارواش را ندارند می توانید با قرار دادن یک موتور برق در کنار کارواش آن را در هر مکانی استفاده نمایید.

کارواش بخار سیار روی وانت پراید

صنایع دما بخار مشهد تولید کننده انواع دستگاه های کارواش بخار سیار

سوال هشتم : آیا دستگاه کارواش بخار کلیه جزییات خودرو را تمیز خواهد کرد؟

بله دستگاه کارواش بخارشوی قدرت پاک کنندگی همه جزییات خودرو را دارد. در چندین مورد تمیز کردن جزییات خودرو میتوان از دستگاه کارواش بخار خشک استفاده نمود.

این جزییات می تواند خارج یا داخل خودرو باشد. تمیزکردن رینگ ها و ضربه گیرها و لاستیک اطراف شیشه به راحتی با بخار خشک انجام خواهد شد.

در داخل خودرو هم می توان کارهای شگفت انگیزی با کارواش بخار انجام داد تمیز کردن جای فندک و لیوان همچنین چرم صندلی خودرو، قطعات ریز مانند پیچ و مهره صندلی ها، سوپاپ درها و صندلی ها و کمربند ایمنی، قاب های اطراف در خودرو، لاستیک اطراف بلندگو، دریچه کولر و بخاری روکش فرمان، اطراف آیینه و حتی روکش صندلی به راحتی با دستگاه کارواش بخارشوی تمیز خواهند شد.

 

سوال نهم : چطور دستگاه کارواش بخار مناسب انتخاب کنم؟

این سوالی است که اغلب خریداران با آن مواجه هستند . مدلهای مختلف دستگاه کارواش بخار وجود دارد که هر کدام مزایای مخصوص به خود دارند.

به طور کلی می توان دستگاه های کارواش بخار را به دو دسته کارواش بخار بویلری یا دیگ بخار کارواش و دستگاه کارواش بخار ژنراتوری تقسیم کرد.

هر کدام از این کاروش ها در اندازه های متفاوت از کوچک تا بزرگ ساخته شده اند و می توان امکانات متفاوتی هم چنین تعداد بیشتر نازل بخار خشک یا دستگاه تزریق مواد را به آن اضافه نمود.

با توجه به تعداد خودروی مورد شستشو در هر کارواش و نوع خودورها می توان در انتخاب کارواش بخار مناسب شما را یاری نماییم.

مطالعه مقاله 6 موردی که در هنگام خرید یک دستگاه کارواش بخار باید در نظر گرفت؟ نیز به شما توصیه می شود. در صورت هر گونه سوال بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از تخفیفات ویژه پاییزی بهره مند شوید.

کارواش بخار برقی تکفاز